A5KP17A-G
MFR.Part #
A5KP17A-G
JLCPCB Part #
C2628891
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 181.16A 27.6V 2uA 5kW TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS