A5KP170A-G
MFR.Part #
A5KP170A-G
JLCPCB Part #
C2628898
Description
-55℃~+150℃ 170V 18.18A 189V 275V 2uA 5kW TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS