A5KP14CA-G
MFR.Part #
A5KP14CA-G
JLCPCB Part #
C3714517
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 215.52A 23.2V 2uA 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS