A5KP13CA-G
MFR.Part #
A5KP13CA-G
JLCPCB Part #
C3714064
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 232.56A 2uA 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS