A5KP12A-G
MFR.Part #
A5KP12A-G
JLCPCB Part #
C2624264
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 251.26A 2uA 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS