A5KP120CA-G
MFR.Part #
A5KP120CA-G
JLCPCB Part #
C2629877
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 25.91A 2uA 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS