5KP51CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
5KP51CA-G
JLCPCB Part #
C2627087
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 2uA 51V 56.7V 5kW 60.68A 82.4V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS