5KP33CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
5KP33CA-G
JLCPCB Part #
C2627202
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 53.3V 5kW 93.81A Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS