5KP12CA-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
5KP12CA-G
JLCPCB Part #
C2625081
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 251.26A 2uA 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS