3.0SMCJ51CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ51CA-HF
JLCPCB Part #
C3700332
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS