3.0SMCJ48CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ48CA-HF
JLCPCB Part #
C3700555
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 38.8A 3kW 48V 53.3V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS