3.0SMCJ43A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ43A-HF
JLCPCB Part #
C3710777
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW 43.2A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS