3.0SMCJ30CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ30CA-HF
JLCPCB Part #
C5888138
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW@10/1000us 48.4V 62A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS