3.0SMCJ28A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ28A-HF
JLCPCB Part #
C3700579
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW 45.4V 66.1A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS