3.0SMCJ170CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ170CA-HF
JLCPCB Part #
C3704665
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 10.9A 170V 189V 275V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS