3.0SMCJ16CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ16CA-HF
JLCPCB Part #
C3701578
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 115.4A 16V 17.8V 26V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS