3.0SMCJ14A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ14A-HF
JLCPCB Part #
C3702791
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 129.3A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS