ZA9423-33NMED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
ZA9423-33NMED
JLCPCB Part #
C7169839
Package
SMD-3P,19.7x14.8mm
Description
0.62mΩ 30.2A 33nH ±20% SMD-3P,19.7x14.8mm Power Inductors ROHS