XGL6060-222MEC
MFR.Part #
XGL6060-222MEC
JLCPCB Part #
C3911671
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
16A 2.2uH 20.7A 4.9mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS