XGL6060-152MEC
MFR.Part #
XGL6060-152MEC
JLCPCB Part #
C3911438
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
1.5uH 18.3A 3.8mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS