XGL6030-221MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XGL6030-221MEC
JLCPCB Part #
C3911529
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
1.5mΩ 220nH 32A 39A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS