XGL6020-822MEC
MFR.Part #
XGL6020-822MEC
JLCPCB Part #
C7417198
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
4.1A 4.8A 56.4mΩ 8.2uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS