XGL6020-471MEC
MFR.Part #
XGL6020-471MEC
JLCPCB Part #
C6937854
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
15.8A 19.3A 4.2mΩ 470nH AEC-Q200 ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS