XGL6020-222MEC
MFR.Part #
XGL6020-222MEC
JLCPCB Part #
C6012448
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
16.1mΩ 2.2uH 8.4A 8.8A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS