XGL5050-562MEC
MFR.Part #
XGL5050-562MEC
JLCPCB Part #
C3911661
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
19.7mΩ 5.6uH 6.4A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS