XGL5050-153MEC
MFR.Part #
XGL5050-153MEC
JLCPCB Part #
C3911718
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
15uH 3.9A 54.9mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS