XGL5050-123MEC
MFR.Part #
XGL5050-123MEC
JLCPCB Part #
C3911765
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
12uH 4.3A 43mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS