XGL5030-821MEC
MFR.Part #
XGL5030-821MEC
JLCPCB Part #
C3911779
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
16.7A 21.1A 4.6mΩ 820nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS