XGL5030-651MEC
MFR.Part #
XGL5030-651MEC
JLCPCB Part #
C3911543
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
17.9A 4mΩ 650nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS