XGL5030-562MEC
MFR.Part #
XGL5030-562MEC
JLCPCB Part #
C3911702
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
27mΩ 5.6uH 6A 7.9A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS