XGL5030-332MEC
MFR.Part #
XGL5030-332MEC
JLCPCB Part #
C3911724
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
10A 14.9mΩ 3.3uH 8.4A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS