XGL5030-181MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XGL5030-181MEC
JLCPCB Part #
C3911422
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
1.6mΩ 180nH 30A 31.8A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS