XGL4040-822MEC
MFR.Part #
XGL4040-822MEC
JLCPCB Part #
C3911758
Package
1616
Description
3.3A 41.2mΩ 5.4A 8.2uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS