XGL4040-682MEC
MFR.Part #
XGL4040-682MEC
JLCPCB Part #
C3911465
Package
1616
Description
34.7mΩ 4A 6.8uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS