XGL4040-472MEC
MFR.Part #
XGL4040-472MEC
JLCPCB Part #
C3911620
Package
SMD,4x4mm
Description
24.5mΩ 4.4A 4.7uH 7.1A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS