XGL4040-222MEC
MFR.Part #
XGL4040-222MEC
JLCPCB Part #
C3911819
Package
SMD,4x4mm
Description
11.5mΩ 2.2uH 6.4A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS