XGL4040-153MEC
MFR.Part #
XGL4040-153MEC
JLCPCB Part #
C3911667
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 2.5A 3.6A 82.2mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS