XGL4020-471MEC
MFR.Part #
XGL4020-471MEC
JLCPCB Part #
C5837785
Package
SMD,4x4mm
Description
13.4A 19.7A 470nH 5.1mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS