XGL4015-222MEC
MFR.Part #
XGL4015-222MEC
JLCPCB Part #
C6336759
Description
2.2uH 36mΩ 4.5A 4.9A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1616 Power Inductors ROHS