XGL3520-301MEC
MFR.Part #
XGL3520-301MEC
JLCPCB Part #
C7159262
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
300nH 4.8mΩ 9.7A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS