XGL3520-222MEC
MFR.Part #
XGL3520-222MEC
JLCPCB Part #
C6757955
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
2.2uH 3.7A 31.8mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS