XGL3520-101MEC
MFR.Part #
XGL3520-101MEC
JLCPCB Part #
C5837773
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
100nH 15.9A 2.7mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS