XGL3515-681MEC
MFR.Part #
XGL3515-681MEC
JLCPCB Part #
C6616434
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
13.3mΩ 6.4A 680nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS