XGL3515-221MEC
MFR.Part #
XGL3515-221MEC
JLCPCB Part #
C6036337
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
11.1A 220nH 5.6mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS