XGL3512-621MEC
MFR.Part #
XGL3512-621MEC
JLCPCB Part #
C5837768
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
23.8mΩ 5.7A 620nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS