XGL3512-521MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XGL3512-521MEC
JLCPCB Part #
C7417159
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
17.9mΩ 520nH 6.4A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS