XFL3012-683MEC
MFR.Part #
XFL3012-683MEC
JLCPCB Part #
C3911699
Package
1212
Description
2.37Ω 250mA 420mA 68uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS