XFL3012-473MEC
MFR.Part #
XFL3012-473MEC
JLCPCB Part #
C3911542
Package
1212
Description
1.32Ω 320mA 47uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS