XFL3012-333MEC
MFR.Part #
XFL3012-333MEC
JLCPCB Part #
C3911805
Package
1212
Description
33uH 380mA 570mA 896mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS