XFL3010-472MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XFL3010-472MEC
JLCPCB Part #
C20623539
Package
SMD,3x3mm
Description
1.1A 1.1A 217mΩ 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS